Domů Mapa serveru czenruProfil společnosti

O firmě > Profil společnosti

Společnost WATTEG, s.r.o. je jedním z předních dodavatelů pro alternativní záložní zdroje elektrické energie (dieselagregáty), dieselmotory, kompresory, techniku stlačeného vzduchu a náhradní díly pro ČR i zahraničí. Specializací jsou především značky ŠKODA, ČKD, Atlas Copco a ComAp.

Hlavní činnost dodávek tvoří dieselagregáty, elektrocentrály, kompresory, plynové tratě, záložní zdroje a UPS.

Firma WATTEG, s.r.o. navrhuje, dodává, instaluje a provádí servis pro všechna uvedená zařízení ve státních i soukromých organizacích na základě požadavků jednotlivých zákazníků.

Prioritou společnosti jsou dodávky náhradních dílů ŠKODA / ČKD pro dieselagregáty a dieselmotory, realizace dodávek záložních zdrojů elektrické energie pro hasičské stanice, nemocniční areály, banky, průmyslové a potravinářské komplexy atp.

Aktivity firmy v oblasti naftových dieselagregátů se týkají realizace nových zařízení, ale i komplexních rekonstrukcí a automatizací stávajících záložních zdrojů.

Naše servisní středisko zajišťuje servis všech zařízení včetně dodávek náhradních dílů pro Českou republiku i zahraničí.

Pokud Vás některá z námi nabízených služeb oslovila, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme všechny potřebné informace.

Z naší nabídky vybíráme:

  • Prodej a servis stacionárních a lodních dieselmotorů ŠKODA / ČKD
  • Dieselagregáty, kompresory a technika stlačeného vzduchu Atlas Copco
  • Rekonstrukce a automatizace stávajících záložních zdrojů elektrické energie
  • Projekční poradenství, úvodní studie